fbpx
Pn. - Pt. 7:00 - 20:00 | Sob. 9:00 - 15:00
ul.Antoniego Chruściela "Montera" 40, 04-401 Warszawa
Punkt pobrań Pn. - Pt. 7:00 - 12:00 | Sob. 9:00 - 11:30
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Rola dietetyki w Twojej podróży do zdrowego stylu życia

Niezależnie od tego, czy chcesz zgubić kilka kilogramów, poprawić swoje nawyki żywieniowe lub cierpisz na zaburzenia odżywiania - pomoc dietetyka może być kluczowa dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasz specjalista pomoże Ci zrozumieć wyzwania dietetyczne i stworzy indywidualny plan żywienia - naszym zadaniem jest nie tylko wsparcie w drodze do zdrowia, ale także nauczenie Cię trwałych, zdrowych nawyków.

Umów wizytę

Współpracujemy z

Świadczone usługi dietetyczne

Jak może pomóc Ci nasz specjalista?

Konsultacja dietetyczna

Jak przygotować się do wizyty u dietetyka?

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań, przynieś je ze sobą na wizytę. Jeśli przyjmujesz jakieś leki lub suplementy diety, zanotuj ich nazwy i dawki. Przed wizytą warto wykonać dzienniczek żywienia i przynieść go ze sobą na konsultację.

Jak wygląda konsultacja dietetyczna?

Podczas konsultacji, dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotno- żywieniowy, pytając o historię odżywiania, styl życia i stosowane wcześniej diety. Następnie dietetyk może przeprowadzić badanie analizy składu ciała z omówieniem wyników. Dietetyk zapyta o Twoje cele związane ze zmianą nawyków żywieniowych i wspólnie ustalicie dalszy plan działania. Bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania analizy składu ciała jest rozrusznik serca.

Pierwsza konsultacja dietetyczna/psychodietetyczna obejmuje:

 • Wywiad zdrowotno-żywieniowy.
 • Analizę historii odżywiania.
 • Badanie profesjonalnym analizatorem składu ciała Tanita MC-580S z omówieniem wyniku.
 • Ustalenie celów i odpowiedniego planu żywienia.

Kolejna konsultacja dietetyczna/psychodietetyczna obejmuje:

 • Omówienie zaleceń żywieniowych, postępów, pojawiających się trudności, wprowadzenie potrzebnych modyfikacji i strategii wspierających utrzymanie prawidłowych nawyków żywieniowych.
 • Badanie profesjonalnym analizatorem składu ciała Tanita MC-580S z omówieniem wyniku.
Cennik Usług
Pierwsza konsultacja dietetyczna/psychodietetyczna (60-90 min.)
220 zł
Kolejna konsultacja dietetyczna/psychodietetyczna (50 min.)
180 zł
Indywidualny jadłospis 7 dni
150 zł
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001
Cennik Usług
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001

Opinie naszych pacjentów

Zobacz co o nas mówią

Wsparcie na Twojej drodze do zdrowia

W czym pomoże dietetyk?

W dzisiejszych czasach nawyki żywieniowe i styl życia mają kluczowe znaczenie dla stanu zdrowia każdego człowieka. Odpowiednie żywienie może skutecznie zapobiegać rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Jeśli już cierpisz na jakąś chorobę, odpowiednie modyfikacje Twojej diety i stylu życia pomogą skutecznie wspierać leczenie farmakologiczne i zapobiegną rozwojowi dalszych powikłań.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc - czy chodzi o edukację żywieniową, personalizowany plan diety czy wsparcie motywacyjne, nasz specjalista jest przygotowany, aby współpracować z Tobą. Pomożemy Ci nie tylko zrozumieć, jak Twoja dieta wpływa na zdrowie, ale również damy Ci narzędzia, które pomogą wprowadzić i utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe na co dzień.

 • osoby cierpiące z powodu nadwagi i otyłości, szczególnie jeśli mają za sobą wiele bezskutecznych prób odchudzania się,
 • osoby, które chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe, ale brakuje im odpowiedniej wiedzy lub strategii do wprowadzenia zmian,
 • osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania (np. anoreksję, bulimię, kompulsywne objadanie się),
 • osoby, które nie akceptują swojego wyglądu i zaczynają stosować restrykcyjne diety, dzielą jedzenie na „dobre” i „złe”
 • osoby z chorobami dietozależnymi tj. otyłość, choroby układu krążenia, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze itp.
Ponad 10 specjalizacji
 • holistyczne podejście
 • wiele konsultacji i zabiegów
 • kompleksowa obsługa
Ponad 15 lekarzy
 • wykwalifikowani specjaliści
 • duże doświadczenie
 • pasja i profesjonalizm
Dostępność i elastyczność
 • krótki czas oczekiwania
 • parking dla pacjentów
 • dogodna lokalizacja
Wygoda i nowoczesność
 • e-recepty
 • wiele sposobów kontaktu
 • wygodne płatności

EVABESTMED

Dlaczego my?

W naszej placówce znajdziesz kompleksową opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie i wygląd. Możesz skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy swoim zaangażowaniem, kwalifikacjami i chęcią rozwoju sprawią, że będziesz czuć się bezpiecznie. Wiedzę, łączymy z technologią, a to pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest leczyć z zaangażowaniem, posługując się przy tym najnowszą wiedzą medyczną.

Umów wizytę

Odpowiadamy na pytania naszych pacjentów

Najczęściej zadawane pytania

Drzwi naszej placówki są otwarte dla pacjentów od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 20:00. Aby sprawdzić dostępność konkretnego specjalisty zadzwoń pod numer +48 723 490 001.

Na wizytę w naszej placówce można umówić wizytę na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer +48 723 490 001, uzupełniając krótki formularz w zakładce kontakt (po jego wypełnieniu zadzwonimy do Ciebie i umówimy wizytę w dogodnym terminie) oraz przez kontakt mailowy na adres recepcja@evabestmed.pl

Tak, w naszej placówce medycznej akceptujemy płatności kartą oraz za pomocą BLIK. Dążymy do zapewnienia naszym pacjentom wygody i bezpieczeństwa podczas realizacji transakcji, dlatego oferujemy różne metody płatności, które ułatwiają korzystanie z naszych usług.

Jeśli termin wizyty nie jest dla Ciebie odpowiedni i chcesz ją przełożyć, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą placówką medyczną telefonicznie pod numerem +48 723 490 001 . Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci znaleźć nowy, dogodny termin wizyty.

Tak, w pobliżu naszej placówki medycznej znajduje się darmowy parking, na którym pacjenci mogą bezpiecznie i wygodnie zostawić swoje samochody podczas wizyt.

EVABESTMED jest prywatną placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę usług zdrowotnych oraz profesjonalną opiekę lekarską. Nasz zespół specjalistów dąży do zapewnienia najwyższej jakości opieki i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Rezerwacja wizyt

Umów wizytę online w kilku prostych krokach

Wybierz specjalizacje, która Cię interesuje, a następnie dogodny termin i zarezerwuj konsultację z naszym specjalistą!

Jeśli jednak preferujesz bezpośredni kontakt, zapraszamy do umówienia się telefonicznie, korzystając z numeru podanego poniżej.

723 490 001

plus-circlecircle-minus