fbpx
Pn. - Pt. 7:00 - 20:00 | Sob. 9:00 - 15:00
ul.Antoniego Chruściela "Montera" 40, 04-401 Warszawa
Punkt pobrań Pn. - Pt. 7:00 - 12:00 | Sob. 9:00 - 11:30
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w walce z chorobą nowotworową?

Diagnoza choroby nowotworowej to ogromne wyzwanie zarówno dla pacjenta, jak i dla jego rodziny. W tak trudnym czasie warto skorzystać z usług psychoonkologa. Specjalista ten jest w stanie pomóc zrozumieć i wyrazić emocje związane z chorobą, towarzyszyć w procesie leczenia oraz wspierać zarówno pacjenta, jak i jego bliskich.

Umów wizytę

Współpracujemy z

Świadczone badania i usługi psychoonkologiczne

Jak może pomóc Ci nasz specjalista?

Konsultacja psychoonkologiczna

Jak przygotować dziecko i siebie do wizyty psychoonkologicznej?

Przed wizytą u psychoonkologa warto przygotować się zarówno emocjonalnie, jak i praktycznie. Ważne jest, aby znaleźć chwilę spokoju i otwarcie rozmawiać z dzieckiem o wizycie i powodach, dla których się tam udajecie. Przygotuj również ewentualne pytania, którymi chciałbyś się podzielić. Pamiętaj, że wizyta jest bezpiecznym miejscem do wyrażania swoich emocji i poszukiwania wsparcia.

Jak wygląda konsultacja u psychoonkologa dla dzieci i młodzieży?

Konsultacja jest prowadzona w sposób przyjazny i dostosowany do wieku pacjenta. Terapeuta stwarza atmosferę zaufania i empatii, dając możliwość wyrażania emocji i obaw. Podczas wizyty terapeuta słucha uważnie, zadaje pytania i pomaga zrozumieć trudności, z którymi dziecko się boryka. Psychoonkolog wykorzystuje różnorodne metody, takie jak rozmowa, gry terapeutyczne, rysowanie czy kreatywne wyrażanie emocji. Celem konsultacji jest wspieranie dziecka w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i budowanie zdrowych strategii adaptacyjnych.

Cennik Usług
Konsultacja psychoonkologiczna (50 min.)
180 zł
Konsultacja psychologiczna dla par
280 zł
Psychoterapia
200 zł
Konsultacja psychologiczna (osoby dorosłe)
200 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży (pierwszorazowa)
200 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży (kolejna wizyta)
180 zł
Konsultacja psychologiczna (osoby nastoletnie)
180 zł
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001

Opinie naszych pacjentów

Zobacz co o nas mówią

Zaufaj nam w trudnych chwilach

W czym pomoże Twojemu dziecku psychoonkolog?

Wsparcie psychoonkologiczne odgrywa istotną rolę w całym procesie leczenia. Pomaga w redukcji stresu, radzeniu sobie z lękiem, bezradnością i trudnymi emocjami. Terapeuta pomoże zidentyfikować znaczenie choroby dla pacjenta i jego rodziny oraz będzie wspierać w komunikacji i budowaniu silnych relacji w tym trudnym okresie.

W psychoonkologii przykładamy dużą wagę do pełnego zaufania i otwartej komunikacji. Nasz terapeuta zapewni Ci troskliwe wsparcie, pomagając zrozumieć i przeżyć różne etapy choroby nowotworowej. Będzie Ci towarzyszyć w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i pomoże znaleźć strategie przystosowawcze w obliczu choroby.

Skorzystaj z usług psychoonkologa, który pomoże dziecku i rodzinie przezwyciężyć trudności i znaleźć wewnętrzną siłę do dalszej walki. Wasz dobrostan emocjonalny jest dla nas priorytetem.

Ponad 10 specjalizacji
 • holistyczne podejście
 • wiele konsultacji i zabiegów
 • kompleksowa obsługa
Ponad 15 lekarzy
 • wykwalifikowani specjaliści
 • duże doświadczenie
 • pasja i profesjonalizm
Dostępność i elastyczność
 • krótki czas oczekiwania
 • parking dla pacjentów
 • dogodna lokalizacja
Wygoda i nowoczesność
 • e-recepty
 • wiele sposobów kontaktu
 • wygodne płatności

EVABESTMED

Dlaczego my?

W naszej placówce znajdziesz kompleksową opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie i wygląd. Możesz skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy swoim zaangażowaniem, kwalifikacjami i chęcią rozwoju sprawią, że będziesz czuć się bezpiecznie. Wiedzę, łączymy z technologią, a to pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest leczyć z zaangażowaniem, posługując się przy tym najnowszą wiedzą medyczną.

Umów wizytę

Odpowiadamy na pytania naszych pacjentów

Najczęściej zadawane pytania

Drzwi naszej placówki są otwarte dla pacjentów od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 20:00. Aby sprawdzić dostępność konkretnego specjalisty zadzwoń pod numer +48 723 490 001.

Na wizytę w naszej placówce można umówić wizytę na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer +48 723 490 001, uzupełniając krótki formularz w zakładce kontakt (po jego wypełnieniu zadzwonimy do Ciebie i umówimy wizytę w dogodnym terminie) oraz przez kontakt mailowy na adres recepcja@evabestmed.pl

Tak, w naszej placówce medycznej akceptujemy płatności kartą oraz za pomocą BLIK. Dążymy do zapewnienia naszym pacjentom wygody i bezpieczeństwa podczas realizacji transakcji, dlatego oferujemy różne metody płatności, które ułatwiają korzystanie z naszych usług.

Jeśli termin wizyty nie jest dla Ciebie odpowiedni i chcesz ją przełożyć, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą placówką medyczną telefonicznie pod numerem +48 723 490 001 . Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci znaleźć nowy, dogodny termin wizyty.

Tak, w pobliżu naszej placówki medycznej znajduje się darmowy parking, na którym pacjenci mogą bezpiecznie i wygodnie zostawić swoje samochody podczas wizyt.

EVABESTMED jest prywatną placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę usług zdrowotnych oraz profesjonalną opiekę lekarską. Nasz zespół specjalistów dąży do zapewnienia najwyższej jakości opieki i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Rezerwacja wizyt

Umów wizytę online w kilku prostych krokach

Wybierz specjalizacje, która Cię interesuje, a następnie dogodny termin i zarezerwuj konsultację z naszym specjalistą!

Jeśli jednak preferujesz bezpośredni kontakt, zapraszamy do umówienia się telefonicznie, korzystając z numeru podanego poniżej.

723 490 001

plus-circlecircle-minus