fbpx
Pn. - Pt. 7:00 - 20:00 | Sob. 9:00 - 15:00
ul.Antoniego Chruściela "Montera" 40, 04-401 Warszawa
Punkt pobrań Pn. - Pt. 7:00 - 12:00 | Sob. 9:00 - 11:30
Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania

Zaufaj naszemu doświadczeniu medycznemu i znajdź wsparcie oraz informacje, których potrzebujesz w naszej sekcji FAQ - Twoim źródle wiedzy i porad zdrowotnych.

Klinika

Pytania związane z placówką

Drzwi naszej placówki są otwarte dla pacjentów od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 - 20:00, a także w soboty, kiedy to jesteśmy do Waszej dyspozycji od 09:00 do 15:00. Nasz punkt pobrań otwarty jest w dni robocze, od 07:00 do 12:00, oraz w soboty, od 09:00 do 11:30. Aby sprawdzić dostępność konkretnego specjalisty, zadzwoń pod numer +48 723 490 001.

 

EVABESTMED jest prywatną placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę usług zdrowotnych oraz profesjonalną opiekę lekarską. Nasz zespół specjalistów dąży do zapewnienia najwyższej jakości opieki i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Tak, w pobliżu naszej placówki medycznej znajduje się darmowy parking, na którym pacjenci mogą bezpiecznie i wygodnie zostawić swoje samochody podczas wizyt.

Wizyty

Pytania związane z umawianiem wizyt

Na wizytę w naszej placówce można umówić wizytę na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer +48 723 490 001, uzupełniając krótki formularz w zakładce kontakt (po jego wypełnieniu zadzwonimy do Ciebie i umówimy wizytę w dogodnym terminie) oraz przez kontakt mailowy na adres recepcja@evabestmed.pl

Jeśli termin wizyty nie jest dla Ciebie odpowiedni i chcesz ją przełożyć, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą placówką medyczną telefonicznie pod numerem +48 723 490 001 . Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci znaleźć nowy, dogodny termin wizyty.

W naszej placówce oferujemy szeroką gamę usług i zabiegów z kilku obszarów: badania laboratoryjne, badania obrazowe, neurologia, ginekologia, kardiologia, endokrynologia, alergologia, reumatologia dziecięca, pediatria, internista, chirurgia ogólna, medycyna estetyczna, ortopedia, dietetyka, psychoonkologia, diabetologia i dermatologia.

Płatności

Pytania związane z płatnościami

Tak, w naszej placówce medycznej akceptujemy płatności kartą oraz za pomocą BLIK. Dążymy do zapewnienia naszym pacjentom wygody i bezpieczeństwa podczas realizacji transakcji, dlatego oferujemy różne metody płatności, które ułatwiają korzystanie z naszych usług.

EVABESTMED jest prywatną placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę płatnych usług zdrowotnych oraz profesjonalną opiekę lekarską.

Niestety, w naszej placówce medycznej nie oferujemy możliwości rozłożenia płatności za usługi i zabiegi na raty. EVABESTMED wciąż się rozwija i jeśli taka możliwość będzie u nas dostępna, to na pewno o niej poinformujemy.

Rezerwacja wizyt

Umów wizytę online w kilku prostych krokach

Wybierz specjalizacje, która Cię interesuje, a następnie dogodny termin i zarezerwuj konsultację z naszym specjalistą!

Jeśli jednak preferujesz bezpośredni kontakt, zapraszamy do umówienia się telefonicznie, korzystając z numeru podanego poniżej.

723 490 001

plus-circlecircle-minus