
Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF i od przeszło dwudziestu lat pomagam pacjentom w powrocie do sprawności. Dobrze czuję się w pracy z osobami po uraz i operacjach w obrębie narządu ruchu, ale bóle kręgosłupa i problemy neurologiczne nie są mi straszne.
Do każdego pacjenta i jego problemów staram się podejść indywidualnie, dobierając techniki manualne i dopasowane ćwiczenia. W codziennej pracy wykorzystuję elementy terapii manualnej, technik powięziowych czy metod neurofizjologicznych.
Ukończyłem kursy i szkolenia z terapii manualnej, metody PNF, terapii FDM i wiele innych.
W 2023 roku ukończyłem specjalizację, zdając egzamin państwowy uzyskałem tytuł Specjalisty w dziedzinie fizjoterapii.
Mimo dwudziestoletniego doświadczenia i wielu ukończonych szkoleń na bieżąco staram się aktualizować wiedzę i śledzić nowości z zakresu fizjoterapii i medycyny.
Umów wizytę teraz