fbpx
Pn. - Pt. 7:00 - 20:00 | Sob. 9:00 - 15:00
ul.Antoniego Chruściela "Montera" 40, 04-401 Warszawa
Punkt pobrań Pn. - Pt. 7:00 - 12:00 | Sob. 9:00 - 11:30
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Czy zmagasz się ze zmianami skórnymi, chorobami paznokci lub żylakami kończyn dolnych?

Jeśli masz problemy zdrowotne ze skórą, narządami wewnętrznymi, układem trawiennym, pęcherzem moczowym oraz mięśniami to właśnie chirurg ogólny jest specjalistą, który pomoże Ci wrócić do pełni zdrowia. Specjalista przeprowadza większość procedur chirurgicznych i wykonuje zarówno drobne, jak i większe zabiegi.

Umów wizytę

Współpracujemy z

Leczone choroby

W czym możemy Ci pomóc?

Konsultacja chirurgiczna
Zabiegi chirurgiczne
Jak przygotować się do wizyty u chirurga?

Przed wizytą u chirurga warto przygotować dokumentację związaną ze wcześniejszym leczeniem i przebiegiem chorób, a także spisać nazwy zażywanych leków. Warto także zrobić sobie notatki, aby nie zapomnieć ważnych kwestii. Przed wizytą warto zdobyć niezbędną wiedzę, np. na stronie specjalisty.

Jak wygląda konsultacja u chirurga?

Podczas konsultacji u chirurga, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem oraz wykonuje badanie przedmiotowe. Pytania, jakie może zadać, dotyczą przede wszystkim przebytych chorób i urazów, chorób w rodzinie, przyjmowanych leków, stylu życia oraz ogólnego stanu zdrowia.

Pozwala to na dokładniejszą ocenę stanu zdrowia Pacjenta oraz ustalenie planu dalszych działań i zaleceń. Warto przygotować się na takie pytania i odpowiadać na nie szczerze.

Cennik Usług
Konsultacja chirurgiczna
220 zł
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001
Jaki rodzaj znieczulenia zostanie zastosowany?

Rodzaj znieczulenia, który zostanie zastosowany, zależy od rodzaju zabiegu oraz stanu zdrowia pacjenta. W większości przypadków pacjenci poddawani są znieczuleniu miejscowemu. Ostateczna decyzja o rodzaju znieczulenia zostanie podjęta przez lekarza po dokładnym zbadaniu pacjenta i omówieniu z nim wszystkich opcji.

Jaki jest czas hospitalizacji po zabiegu?

Czas hospitalizacji zależy od rodzaju procedury oraz stanu zdrowia pacjenta. W przypadku prostych zabiegów, takich jak zdjęcie szwów czy wycięcie kaszaka, czas hospitalizacji najczęściej wynosi od kilku godzin do kilku dni. W przypadku bardziej złożonych procedur czas hospitalizacji może wynosić kilka dni lub nawet tygodni. Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez lekarza po przeprowadzeniu zabiegu i ocenie stanu zdrowia.

Każdy zabieg poprzedza obowiązkowa konsultacja ze specjalistą.

Cennik Usług
Usunięcie zmian skórnych
od 500zł
Zdjęcie szwów
od 40 zł
Zmiana opatrunku
od 40 zł
Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
+48 723 490 001

Opinie naszych pacjentów

Zobacz co o nas mówią

Leczone choroby

W czym może pomóc chirurg?

Chirurg ogólny może pomóc w leczeniu wielu różnych chorób i urazów, takich jak np. guzy, przepukliny, choroby jelit, choroby naczyń krwionośnych, czy choroby układu moczowego. Lekarz może przeprowadzić operacje w celu usunięcia zmian chorobowych, przywrócenia prawidłowego funkcjonowania narządów lub naczyń krwionośnych oraz usunięcia skutków urazów i wypadków. W przypadku poważniejszych chorób, jak na przykład nowotwory, interwencja chirurgiczna może być jedyną skuteczną metodą leczenia.

Zgłoś się gdy niezbędna jest interwencja chirurgiczna, czyli operacja lub drobny zabieg związany z przerwaniem powłok skórnych.

 • torbiele
 • kaszaki
 • tłuszczaki
 • zszycie ran pourazowych
Ponad 10 specjalizacji
 • holistyczne podejście
 • wiele konsultacji i zabiegów
 • kompleksowa obsługa
Ponad 15 lekarzy
 • wykwalifikowani specjaliści
 • duże doświadczenie
 • pasja i profesjonalizm
Dostępność i elastyczność
 • krótki czas oczekiwania
 • parking dla pacjentów
 • dogodna lokalizacja
Wygoda i nowoczesność
 • e-recepty
 • wiele sposobów kontaktu
 • wygodne płatności

EVABESTMED

Dlaczego my?

W naszej placówce znajdziesz kompleksową opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie i wygląd. Możesz skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy swoim zaangażowaniem, kwalifikacjami i chęcią rozwoju sprawią, że będziesz czuć się bezpiecznie. Wiedzę, łączymy z technologią, a to pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest leczyć z zaangażowaniem, posługując się przy tym najnowszą wiedzą medyczną.

Umów wizytę

Odpowiadamy na pytania naszych pacjentów

Najczęściej zadawane pytania

Drzwi naszej placówki są otwarte dla pacjentów od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 20:00. Aby sprawdzić dostępność konkretnego specjalisty zadzwoń pod numer +48 723 490 001.

Na wizytę w naszej placówce można umówić wizytę na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer +48 723 490 001, uzupełniając krótki formularz w zakładce kontakt (po jego wypełnieniu zadzwonimy do Ciebie i umówimy wizytę w dogodnym terminie) oraz przez kontakt mailowy na adres recepcja@evabestmed.pl

Tak, w naszej placówce medycznej akceptujemy płatności kartą oraz za pomocą BLIK. Dążymy do zapewnienia naszym pacjentom wygody i bezpieczeństwa podczas realizacji transakcji, dlatego oferujemy różne metody płatności, które ułatwiają korzystanie z naszych usług.

Jeśli termin wizyty nie jest dla Ciebie odpowiedni i chcesz ją przełożyć, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą placówką medyczną telefonicznie pod numerem +48 723 490 001 . Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci znaleźć nowy, dogodny termin wizyty.

Tak, w pobliżu naszej placówki medycznej znajduje się darmowy parking, na którym pacjenci mogą bezpiecznie i wygodnie zostawić swoje samochody podczas wizyt.

EVABESTMED jest prywatną placówką medyczną, która oferuje szeroką gamę usług zdrowotnych oraz profesjonalną opiekę lekarską. Nasz zespół specjalistów dąży do zapewnienia najwyższej jakości opieki i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Rezerwacja wizyt

Umów wizytę online w kilku prostych krokach

Wybierz specjalizacje, która Cię interesuje, a następnie dogodny termin i zarezerwuj konsultację z naszym specjalistą!

Jeśli jednak preferujesz bezpośredni kontakt, zapraszamy do umówienia się telefonicznie, korzystając z numeru podanego poniżej.

723 490 001

plus-circlecircle-minus